Oprogramowanie szkoleniowe CNC

Witamy na stronie internetowej firmy CNC SIMULATION SYSTEMS, rozwijającej oprogramowanie szkoleniowe CNC już od 25 lat. Od wczesnych lat osiemdziesiątych i komputerów Apple11E, aż do dzisiejszych komputerów z procesorami Pentium, bazujących na systemach operacyjnych Windows, firma CNC SIMULATION SYSTEMS przoduje w dziedzinie projektowania oraz rozwoju oprogramowania szkoleniowego i treningowego z zakresu symulacji działania maszyn CNC.

W skład oferty firmy CNC SIMULATION SYSTEMS LIMITED (dostępnego także w polskiej wersji językowej) wchodzą następujące pakiety oprogramowania:

CNCTEACH
jest idealnym systemem szkoleniowym dla początkujących. Prowadzi studentów przez serię interaktywnych lekcji, obejmujących wszystkie kody G i M sterujące maszynami CNC.


CNCTRAIN
jest zaawansowanym systemem szkoleniowym, obejmującym wszystkie aspekty programowania CNC, poprzez wbudowany tekstowy edytor CNC, lub wyświetlany na ekranie komputera, w pełni funkcjonalny panel kontrolny CNC.


CNC MACHINE SHOP
jest najnowszym dodatkiem do naszej rozszerzającej się nieustannie oferty oprogramowania szkoleniowego. Oferuje kompletną symulację projektowania warsztatu, złożonego z dowolnej liczby obrabiarek, wykonujących poszczególne prace związane z produkcją elementu.

CNC MACHINE SHOP jest aktualnie rozwijanym pakietem i nie wchodzi jeszcze w skład oferty firmy CNC SIMULATION SYSTEMS LIMITED.

Obróbka mosiądzu w widoku 3D

Faza obróbki w widoku bocznym

Doskonała grafika 3D

Symulacja toczenia